All4car
  Zák. zóna

DieselGas systém

 

DieselGas systém umožňuje prerobiť naftové motory na duálne palivo pomocou nahradenia určitého množstva nafty za LPG,CNG alebo LNG.  DieselGas systém je inštalovaný k pôvodnému systému riadenia motora a v princípe sa hodí ku každému dieslovému motoru (od Euro 3).

 

Tento alternatívny palivový systém komunikuje (iba čítanie) s riadiacou jednotkou motora (ECU) cez zbernicu CAN s cieľom zabezpečiť plne počítačom kontrolované vstrekovanie paliva vzhľadom na špecifické charakteristiky dieselového motora. Využíva pritom parametre ako otáčky, tlak turba, množstvo vstrekovaného paliva, pozíciu pedálu akcelerátora, krútiaci moment motora alebo teplotu chladiacich kvapalín. Vďaka tomu dokáže presne odmerať správny pomer nafty a LPG,CNG alebo LNG.

 

Všetky kľúčové komponenty tohto alternatívneho palivového systému sú so zárukou originality a špeciálne vyvinuté pre toto využitie. Všetky komponenty spĺňajú najprísnejšie predpisy a certifikácie. Inštalácia komponentov je vďaka ich kompaktnému dizajnu veľmi jednoduchá.

 

Diagnostický softvér je jedinečný a umožňuje doladenie DieselGasu pre optimálny výkon a zníženie spotreby.

 

Pre skladovanie LPG,CNG alebo LNG existujú rôzne dostupné nádrže.

 

 

 

Ak chcete vedieť, viac o systéme dieselgas navštívte náš web:

www.DieselGas.sk