All4car
  Zák. zóna

VSI systém

 

 

VSI je skratka pre "sekvenčné vstrekovanie plynu".  Je to najpokročilejší systém vstrekovania plynu, ktorý je v súčasnosti na trhu k dispozícii. Systém funguje rovnako pre LPG ako aj pre CNG a je vhodný aj pre najnovšie generácie motorov s priamym vstrekovaním. So systémom VSI nie je žiadny rozdiel oproti jazde na benzín. Systém VSI od Prinsu napomáha k zníženiu emisií a zníženiu spotreby.

 

Tento alternatívny palivový systém je vyvíjaný v úzkej spolupráci s firmou Keihin Corp., jedným z popredných svetových výrobcov  vstrekovačov z Japonska.

 

VSI systém je plne integrovaný metódou "master-slave" s elektronickou riadiacou jednotkou vozidla (ECU) a je plne kompatibilný, takže netreba napodobňovať jeho signál inou cestou.

 

Kľúčové komponenty tohto systému sú všetky s OEM zárukou originality a sú vyvinuté špeciálne pre LPG a CNG systémy. Všetky komponenty prešli striktnými reguláciami a certifikáciami. Inštalácia komponentov je vďaka kompaktnému dizajnu úžasne jednoduchá.

 

Určený diagnostický softvér je unikátny a umožňuje jemné ladenie VSI systému pre optimálny výkon a zníženie emisií. Profesionáli z All4car vám systém vyladia presne podľa vašich požiadaviek a zmerajú zmenu výkonu a emisií.

 

 

 

Pozrite si, ako sa VSI systém inštaluje (angl.)

 

 

Súbory na stiahnutie